Autosporta piedzīvojumu parks profesionāļiem un entuziastiem, pieaugušiem un bērniem.
LV | SE | EN | EE | LT | RU

BĒRNIEM UN VISAI ĢIMENEI

Pasākumi visai ģimenei

Pašiem mazākajiem mēs esam ierīkojuši Bērnu pilsētu, kurā nodrošinām arī bērnu pieskatīšanu. Savukārt tie, kuri jau sasnieguši vismaz sešu gadu vecumu, jau var sākt izmantot MŪSA RACELAND piedāvātās autosporta izklaides - braukāt ar bērnu džipiem, bērnu kvadracikliem un bagijiem. Tie, kuri vēlas atpūsties, nesaistīti ar autosportu, aicinām apmeklēt pludmali pie Mūsas upes, lai uzspēlētu volejbolu, iznomātu piknika vietau ar grilu un oglēm, vai izpeldētos.

Bagiju trase

Bagija trase ir apmēram 250 metru gara, aptuveni 4 metrus plata ar asfalta un grants segumu. Drošības nolūkos trase ir norobežota ar riepu bortiem, lai pasargātu braucējus no izbaukšanas ārpus trases.

Bagiji aprīkoti ar 60 kubikcentimetru dzinējiem, tērauda drošības rāmi un divu punktu drošības jostām. Maksimālais ātrums, kuru var sasniegt ar bajiem ir 30 km/h.

Šī atrakcija paredzēta 6–9 gadus veciem bērniem.

Bērnu pilsēta

Bērnu pilsēta - lieliska vieta atpūtai ar bērniem vai bērnu ballītei

Bērnu pilsēta ir 3000 m2 liela iežogota teritorija, kurā bērni var vizināties ar elektromobīļiem pa izbūvētiem miniatūriem ceļiem, kuri aprīkoti ar ceļazīmēm. Ārpus vizināšanās brīžiem bērniem ir iespēja rotaļāties kādā no 10 mazajām rotaļu mājām.

Šī teritorija ir lieliski piemērota bērnu ballīšu svinībām. Teritorijā ir iekārtots neliels parks ar galdiem un soliem, kur vecākiem atpūsties vai uzklāt svinību galdu, kamēr mazās atvases izklaidējas.

Bērnu pilsētu nepārtraukti uzrauga Mūsa Raceland personāls un tajā iespējams atstāt bērnus, kamēr vecāki izmanto pieaugušajiem paredzētos auto izklaides parka pakalpojumus.

Teritorijā pieejami arī batuti un slīdkalniņi. Ir pieejami 10 automobīļi ar elektrodzinējiem.
All rights reserved © 2024 MUSA Raceland