Autosporta piedzīvojumu parks profesionāļiem un entuziastiem, pieaugušiem un bērniem.
LV | SE | EN | EE | LT | RU

BĒRNIEM UN VISAI ĢIMENEI

Pasākumi visai ģimenei

Pašiem mazākajiem mēs esam ierīkojuši Bērnu pilsētu, kurā nodrošinām arī bērnu pieskatīšanu. Savukārt tie, kuri jau sasnieguši vismaz sešu gadu vecumu, jau var sākt izmantot MŪSA RACELAND piedāvātās autosporta izklaides - braukāt ar bērnu džipiem, bērnu kvadracikliem un bagijiem. Tie, kuri vēlas atpūsties, nesaistīti ar autosportu, aicinām apmeklēt pludmali pie Mūsas upes, lai uzspēlētu volejbolu, iznomātu piknika vietau ar grilu un oglēm, vai izpeldētos.

Bērnu džipi

DŽIPI BĒRNIEM. Braukšana ar “Willy's” militāro džipu replikām

MŪSA RACELAND bērnu džipi ir “Willy's” militāro džipu replikas. Auto ir aprīkoti ar 150 kubikcentimetru benzīna dzinējiem un trīs ātrumu (+ atpakaļgaitas) ātrumkārbu.

Ar bērnu džipiem izbraucieni notiek atsevišķi sagatavotā dažādun šķēršļu bērnu trasē ar tiltiņiem, pauguriem un peļķēm, kuras garums ir apiveni 400 metri.

Bērnu džipi paredzēti 7–15 gadus veciem bērniem.

ATV bērniem

ATV BĒRNIEM. Braukšana ar kvadriciklu pa trasi

Bērnu kvadracikli aprīkoti ar 80cc benzīna dzinējiem un trīs pārnesumu ātrumkārbu.

Ar bērnu kvadracikliem izbraucieni notiek atsevišķi sagatavotā dažādu šķēršļu bērnu trasē ar tiltiņiem, pauguriem un peļķēm, kuras garums ir apiveni 400 metri.

Bērnu kvadracikli paredzēti 7–15 gadus veciem bērniem.

Bagiju trase

Bagija trase ir apmēram 250 metru gara, aptuveni 4 metrus plata ar asfalta un grants segumu. Drošības nolūkos trase ir norobežota ar riepu bortiem, lai pasargātu braucējus no izbaukšanas ārpus trases.

Bagiji aprīkoti ar 60 kubikcentimetru dzinējiem, tērauda drošības rāmi un divu punktu drošības jostām. Maksimālais ātrums, kuru var sasniegt ar bajiem ir 30 km/h.

Šī atrakcija paredzēta 6–9 gadus veciem bērniem.

Bērnu pilsēta

Bērnu pilsēta - lieliska vieta atpūtai ar bērniem vai bērnu ballītei

Bērnu pilsēta ir 3000 m2 liela iežogota teritorija, kurā bērni var vizināties ar elektromobīļiem pa izbūvētiem miniatūriem ceļiem, kuri aprīkoti ar ceļazīmēm. Ārpus vizināšanās brīžiem bērniem ir iespēja rotaļāties kādā no 10 mazajām rotaļu mājām.

Šī teritorija ir lieliski piemērota bērnu ballīšu svinībām. Teritorijā ir iekārtots neliels parks ar galdiem un soliem, kur vecākiem atpūsties vai uzklāt svinību galdu, kamēr mazās atvases izklaidējas.

Bērnu pilsētu nepārtraukti uzrauga Mūsa Raceland personāls un tajā iespējams atstāt bērnus, kamēr vecāki izmanto pieaugušajiem paredzētos auto izklaides parka pakalpojumus.

Teritorijā pieejami arī batuti un slīdkalniņi. Ir pieejami 10 automobīļi ar elektrodzinējiem.

Mūsas upes pludmale

Relaksējieties pludmalē pie Mūsas upes

Esam sakopuši Mūsas krastu un visi Mūsa Raceland apmeklētāji var izmanot iespēju uzspēlēt pludmales volejbolu mūsu ierīkotajā volejbola laukumā, peldēties Mūsas upē vai vienkārši baudīt laiku kopā ar ģimeni.

Apmeklētāju ērtībām piedāvājam iespēju iznomāt piknika vietas un ieturēt maltīti atpūtas parka zonā.

Dabas lieguma mežs

Vairākus gadsimtus vecs ozolu mežs

Netālu no trases atrodas vairākus gadsimtus vecs, valsts aizsargāts ozolu mežs.
All rights reserved © 2019 MUSA Raceland